Farm Fresh & Locally Sourced

Enjoy Seasonal Eating at Home

Your cart

Your cart is empty

Shop All

Everything we have on offer, in one place.
Flaked Smoked Salmon & Caramelized Onion Mix

Flaked Smoked Salmon & Caramelized Onion Mix

from $13.95

Unit price
per 

2 sizes
  • Cup (8 oz)
  • Pint (16 oz)
Fried Sardines in Sauce

Fried Sardines in Sauce

$16.95

Unit price
per 

Fruity Extra Virgin Olive Oil

Fruity Extra Virgin Olive Oil

from $25.95

Unit price
per 

2 sizes
  • Regular
  • Mini
Barnacle food alaskan furikake kelp seasoning

Furikake Kelp Seasoning

$8.95

Unit price
per 

German Potato Salad with Fresh Herbs
Vegan
Wheat-free

German Potato Salad with Fresh Herbs

$18.95

Unit price
per 

a bundle of various ingredients of a meal kit, local bread, and chips

Gift Card to The Minnow

from $25.00

Unit price
per 

Gluten-Free Farmhouse Multigrain Bread

Gluten-Free Farmhouse Multigrain Bread

$13.95

Unit price
per 

grassfed ground beef patty on a plate wit herb garnish

Grassfed Ground Beef

$11.95

Unit price
per 

Halloumi

Halloumi

$11.95

Unit price
per 

Harissa

Harissa

$10.95

Unit price
per 

Harissa Roasted Organic Veggies

Harissa Roasted Organic Veggies

$7.95

Unit price
per 

hazelnuts in reusable container

Hazelnuts

$3.95

Unit price
per 

Herb & Garlic Yogurt Sauce

Herb & Garlic Yogurt Sauce

$5.95

Unit price
per 

House Pickles

House Pickles

$7.95

Unit price
per 

Cooked italian sausage in packaging on a tile packaground

Italian Pork Sausage

$9.95

Unit price
per 

julienned nantes carrot in plastic container

Julienned Organic Nantes Carrot

$5.95

Unit price
per 

Kachang Snack Mix

Kachang Snack Mix

$12.90

Unit price
per 

Mama Lil's Mildly Spicy Peppers in Oil

Mama Lil's Mildly Spicy Peppers in Oil

$12.95

Unit price
per 

Mama Teav's Hot Garlic Oil

Mama Teav's Hot Garlic Oil

$15.95

Unit price
per 

Miso Shiitake Sesame Dressing in a glass bowl

Miso Shiitake Sesame Dressing

$5.95

Unit price
per 

Mussels with with Sweet Kombu

Mussels with with Sweet Kombu

$14.95

Unit price
per 

My My Meyer Lemon Oil

My My Meyer Lemon Oil

$32.95

Unit price
per 

Natural Chicken Broth

Natural Chicken Broth

$9.95

Unit price
per 

Olive & Za'atar Buckwheat Crackers

Olive & Za'atar Buckwheat Crackers

$7.95

Unit price
per 

Sibeiho omg! Sambal artisan spice paste

OMG! Sambal

$12.90

Unit price
per