We Curate, You Plate.

Your cart

Your cart is empty

Pantry

weekly rotating sourdough loaf on white background
sourdough loaf on a cutting board with flower and a pin roller

Weekly Sourdough

$9.95

Unit price
per 

pickled cabbage in a glass bowl next to a jar of pickleez cabbage

Pickleez with a Little Bit of Sass

$13.95

Unit price
per 

pitted castelvetrano olives in a reusable container

Pitted Castelvetrano Olives

$5.95

Unit price
per 

pickled purple onions in a clear plastic container

Pickled Purple Onions

$3.95

Unit price
per 

Barnacle food alaskan furikake kelp seasoning

Furikake Kelp Seasoning

$8.95

Unit price
per 

Illustration of Taro Tots on a plate

Taro Tots

$16.95

Unit price
per 

Barnacle Foods Bullwhip Kelp Hot Sauce

Bullwhip Kelp Hot Sauce

$6.95

Unit price
per 

Super Mineral Broth - Original

Super Mineral Broth - Original

$9.95

Unit price
per 

Yakisoba Stir Fry Noodles in container

Whole Grain Yakisoba

$11.95

Unit price
per 

Cooked emmer farro in a reusable container with a spoon

Cooked Emmer Farro

$6.95

Unit price
per 

Tumeric and Ginger Mineral Broth in a glass jar
Chef Rons super mineral brother in glass jar floating with celery carrots and onions floating around

Super Mineral Broth - Turmeric & Ginger

$9.95

Unit price
per 

Creole Me Up epis creole rub on a tile background with floral garnish

Epis Creole Rub

$11.95

Unit price
per 

Sibeiho omg! Sambal artisan spice paste
OMG! Sambal with a spoon scooping paste

OMG! Sambal

$9.95

Unit price
per 

Carmelized yellow onions in a container

Caramelized Yellow Onions

$4.95

Unit price
per 

Squash Broth

Squash Broth

$16.95

Unit price
per 

Sourdough Croutons

Sourdough Croutons

$1.95

Unit price
per 

organic ramen noodles in packaging

Organic Ramen Noodles

$6.95

Unit price
per 

Cooked Black Turtle Beans
Sold out

Cooked Black Turtle Beans

$3.95

Unit price
per 

Jacobsen salt pure flake sea salt in light green container with navy blue text

Pure Flake Finishing Salt

$14.95

Unit price
per 

golden raisins in a reusable container

Golden Raisins

$4.95

Unit price
per